Πέρασαν τρεις εβδομάδες και όπως πάντα καθυστερώ την δημοσίευση μου για τον σύλλογό μας αναλογιζόμενος πάντα τόσο την εμφάνιση της ομάδας μας αλλά και το γενικό επίπεδο που υπάρχει την δεδομένη χρονική στιγμή στην Ακροβατική γυμναστική.
Με μεγάλη μας χαρά σας ανακοινώνουμε την έναρξη των εγγραφών για το φετινό καλοκαιρινό μας πρόγραμμα. Ένα πρόγραμμα το οποίο περιλαμβάνει πολλές δραστηριότητες και παιχνίδια. Η αγάπη και η εμπιστοσύνη σας για εμάς και το πρόγραμμά μας αποδεικνύεται με την εξάντληση των θέσεων κάθε χρονιά. Μερικές από τις δραστηριότητες που παίρνουν μέρος στο
![Καλή Χρονιά - Χαρούμενο το νέο έτος 2024](/images/2023/12/31/2024_thumbnail.jpg)
Αγαπητοί γονείς, φίλοι, φίλες, αθλητές και αθλήτριες. Η χρονιά φεύγει και μία άλλη έρχεται. Όπως και να το γράψεις μιλάς για χρόνο. Χαιρετώντας αυτό το χρόνο βλέπεις ότι μια ολόκληρη χρονιά είναι γεμάτη στιγμές, στιγμές χαρούμενες, στιγμές ευτυχισμένες, δημιουργικές, μαγευτικές, στενάχωρες, λυπητερές, προβληματισμού..... Όλες αυτές οι στιγμές δημιουργούν αναμνήσεις. Αναμνήσεις ζωής. Αυτές είναι
Με μεγάλη μας χαρά σας ανακοινώνουμε ότι η ''Moda Bagno Interni " είναι ο επίσημος χορηγός του συλλόγου μας για το έτος 2023-2024. Συγκεκριμένα, θα υποστηρίξει το αγωνιστικό τμήμα του συλλόγου μας, την Ακροβατική γυμναστική. Ένα τμήμα που έδωσε μια από τις μεγαλύτερες ευρωπαικές επιτυχίες στην Ακροβατική μας γυμναστική σε εθνικό επίπεδο. Η υποστήριξη της Moda Bagno Interni είναι πάρα πολύ σημαντική για εμάς, μιας και οι ανάγκες και στόχοι του συλλόγου
Οι Χορηγοί μας
![Vertical Reaction](/images/bottom-01.jpg)
Vertical Reaction
Ώράριο
ΔΕΥ: | 15:00-22:30 |
ΤΡΙ: | 16:00-22:30 |
ΤΕΤ: | 15:00-22:00 |
ΠΕΜ: | 16:00-22:30 |
ΠΑΡ: | 16:00-22:30 |
ΣΑΒ: | 09:00-18:30 |
ΚΥΡ: | Κλειστά |